Milí tenisti a športovci

Keby sme chceli zhodnotiť školský rok 2019/2020 jedným slovom, mohli by sme napísať -> KORONAVÍRUS. Táto pandémia nás všetkých vystrašila, ale nezabránila nám športovať!!! Po prijatí nevyhnutných hygienických opatrení sme záver školského roka zvládli a 56 malých aj veľkých tenistov nad tým všetkým zvíťazilo svojou účasťou na tenisových tréningoch.

Letné školské prázdniny a tenisové kempy sme všetci očakávali s veľkými obavami. Na naše veľké prekvapenie v areáli na Nevädzovej ulici hralo cez leto 299 tenistov. Ešte väčším prekvapením bolo, že viac ako polovica z nich boli tínedžeri vo veku 11-15 rokov.

Tenis Vás všetkých baví, stále viac a viac!!! Patrí Vám za to od nás, trénerov veľká vďaka.

V novom školskom roku 2020/2021 Vás čaká niekoľko osvedčených projektov a taktiež niekoľko noviniek.

Tu nájdete zoznam tréningových činností:

  • TENISOVÁ PRÍPRAVKA 1.+2.ROČNÍK -> hodiny všeobecnej pohybovej prípravy, atletiky, gymnastiky, loptových hier a samozrejme nácviku základných tenisových úderov s detskými tenisovými raketami a mäkkými tenisovými loptičkami.
  • POKROČILÍ TENISTI -> hodiny zdokonaľovania tenisových úderov obohatené o nácvik herných činností a príprava na zápasy.
  • SÚŤAŽNÍ TENISTI -> hodiny zamerané na zápasy v dvojhre a štvorhre
  • TENISOVÁ ŠKÔLKA -> hodiny zamerané hravou formou na nácvik základných tenisových úderov s detskými tenisovými raketami a mäkkými tenisovými loptičkami
  • TENISOVÍ TÍNEDŽERI -> hodiny určené pre 5.-9. ročník pre úplných začiatočníkov

Pre viac informácií, konzultáciu alebo príhlásenie nás kontaktujte na +421 905 429 939.

Tím RTAN

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *