2% z Vašich daní nám aj tento rok vedia veľmi pomôcť

Milí rodičia naší športovcov,

aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou o poukázanie 2%, resp. 3% z Vašich daní v prospech našej (nielen) tenisovej akadémie.

Vaše 2%, resp. 3% nám už od roku 2010 pomáhajú nielen zlepšovať našu činnosť, ale najmä materiálne zabezpečovať tréningy Vašich detí. Z týchto prostriedkov pravidelne nakupujeme lopty, rakety, tréningové pomôcky, ale najmä medaily, poháre, diplomy a iné ceny na našich turnajoch a súťažiach, ktoré pravidelne organizujeme.

Tento rok pre Vaše deti chystáme okrem našich pravideľných činností aj RTAN tenis & florbal kemp 2019, kde sa okrem športu plánujeme venovať aj osvetovej činnosti v oblasti prvej pomoci a dopravnej bezpečnosti, pretože v dnešnej dobe sú to už prakticky nevyhnutné veci a aj my by sme radi svojou troškou prispeli k tejto osvete. Vaše 2%, resp. 3% k tomu vedia výrazne dopomôcť.

Pevne veríme, že aj tento rok budeme môcť vďaka Vašej pomoci stále lepšie a lepšie zabezpečovať tréningy a aktivity, aby Vaše deti mohli naďalej športovať v čo najlepších podmienkach a s čo najlepším vybavením.

Naše údaje poskytnutie 2%, resp 3%:

RUŽINOVSKÁ TENISOVÁ AKADÉMIA NEVÄDZOVÁ

Nevädzová 804/2, 821 01 Bratislava

IČO/SID 317 944 75

Predvyplnené tlačivo pre účely podania daňového priznania si viete stiahnuť v tomto poste.

Ďakujeme

Adam Križánek

športový tréner / director

Ružinovská Tenisová Akadémia Nevädzová

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *